7 listopada 2022
deming
Wymagania normy iso 9001:2015-image

Wymagania normy iso 9001:2015

 • Szczegóły
 • Szczegóły szkolenia
 • Więcej informacji
 • Potwierdzenie kwalifikacji
Kategoria SYSTEMY ZARZĄDZANIA
Cel i zakres: Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom w przystępny sposób wymagań dla systemów zarządzania jakością w organizacji, które zostały określone w normie ISO 9001.  
Dla kogo: Szkolenie skierowane jest do osób, które pracują w organizacjach certyfikowanych lub planujących certyfikację systemu zarządzania jakością na zgodność z ISO 9001:2015.  
Zawartość: Historia zmian i wytyczne dla nowelizacji ISO 9001 Kontekst i przywództwo organizacji Podejście procesowe i definiowanie procesów organizacji Analiza i zarządzanie ryzykiem w organizacji Planowanie, wsparcie i działania operacyjne Ocena wyników i doskonalenie systemu zarządzania jakością.  
Poziom lidera i kierownika niższego szczebla:
Poziom lidera i kierownika średniego szczebla:
Poziom technika UR:
Poziom technika produkcji:
Poziom technika jakości:
Poziom inżyniera procesów produkcji:
Poziom inżyniera jakości:
Poziom inżyniera rozwoju wyrobu:
Poziom inżyniera rozwoju procesu:
Poziom menadżerski:
Korzyści: Szkolenie pozwoli uczestnikom zrozumieć i usystematyzować wiedzę o wymaganiach normy, dzięki czemu łatwiej im będzie budować nowy system lub poruszać się po systemach zarządzania jakością w swoich organizacjach. Dzięki zdobytej podczas szkolenia wiedzy pracownicy poszerzą swoją świadomość jakościową, co pozwoli bardziej zaangażować ich w odpowiedzialność za organizację.  

Chcę uzyskać więcej informacji

  Imię (wymagane)

  E-mail (wymagane)

  Produkt

  Wiadomość

  Certyfikat ISQ