7 listopada 2022
deming
Systemy Zarządzania jakością dla małych i średnich przedsiębiorstw wg ISO 9001 + przewodnik-image

Systemy Zarządzania jakością dla małych i średnich przedsiębiorstw wg ISO 9001 + przewodnik

 • Szczegóły
 • Szczegóły szkolenia
 • Więcej informacji
 • Potwierdzenie kwalifikacji
Kategoria SYSTEMY ZARZĄDZANIA
Cel i zakres: Celem szkolenia jest zaprezentowanie uczestnikom w przystępny sposób wymagań ISO 9001 2015 oraz wskazówek i przykładów określonych w Poradniku Komitetu ISO/TC 176.
Dla kogo: Szkolenie skierowane jest do właścicieli firm lub osób pracujących w małych lub średnich przedsiębiorstwach, które planują wdrożenie systemu zarządzania jakością na zgodność z ISO 9001:2015.
Zawartość: Czym jest system zarządzania jakością wg ISO 9001? Terminy i definicje Kontekst i przywództwo organizacji Podejście procesowe i definiowanie procesów organizacji Analiza i zarządzanie ryzykiem w organizacji Planowanie, wsparcie i działania operacyjne Ocena wyników i doskonalenie systemu zarządzania jakością Metody wdrożenia ISO 9001:2015 w małym przedsiębiorstwie
Poziom menadżerski:
Korzyści: Zdobyta podczas szkolenia wiedza pozwoli uczestnikom zrozumieć wymagania ISO 9001:2015 oraz sposób w jaki małe i średnie przedsiębiorstwa mogą takie wymagania spełnić. Wiedza ta jest niezbędna, aby móc odpowiedzieć na pytanie jak małe i średnie przedsiębiorstwo może wdrożyć system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2015 i jak czerpać z tego tytułu korzyści.

Chcę uzyskać więcej informacji

  Imię (wymagane)

  E-mail (wymagane)

  Produkt

  Wiadomość

  Certyfikat ISQ