7 listopada 2022
inżynier
Podejście ogólne do planowania jakości wyrobu wraz z podstawami zarządzania projektem-image

Podejście ogólne do planowania jakości wyrobu wraz z podstawami zarządzania projektem

 • Szczegóły
 • Szczegóły szkolenia
 • Więcej informacji
 • Potwierdzenie kwalifikacji
Kategoria ROZWÓJ KOMPETENCJI INŻYNIERSKICH
Cel i zakres: Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najlepszymi metodami i narzędziami używanymi w procesach planowania i projektowania jakości wyrobu. Szkolenie bazuje na zweryfikowanych i skutecznych standardach wywodzących się z branży motoryzacyjnej i z powodzeniem stosowanych w innych branżach.
Dla kogo: Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do organizacji produkcyjnych i usługowych chcących poznać oraz zaimplementować najlepsze standardy dotyczące procesów planowania jakości. Adresatami w szczególności są członkowie zespołów projektowych rozwoju nowego produktu i procesu, liderzy i kierownicy projektów, kadra menedżerska oraz wszyscy zainteresowani zagadnieniami związanymi z planowaniem jakości wyrobu.
Zawartość: Wprowadzenie do zagadnienia planowania jakości w programie projektowania nowego wyrobu i procesu Fazy, elementy i produkty pracy systemu projektowania wyrobu Metody, narzędzia stosowane w programie i powiązanych procesach Podejście projektowe i wprowadzenie do metodyki zarządzania projektami Podstawowe pojęcia, m.in.: Wartość Harmonogram Jakość i koszty Zarządzanie ryzykiem Zespół i interesariusze Zasady i reguły stosowane przy zarządzaniu projektem Pomiary skuteczności i raportowanie wyników
Poziom lidera i kierownika średniego szczebla:
Poziom technika produkcji:
Poziom technika jakości:
Poziom inżyniera procesów produkcji:
Poziom inżyniera jakości:
Poziom inżyniera rozwoju wyrobu:
Poziom inżyniera rozwoju procesu:
Poziom menadżerski:
Korzyści: Dzięki szkoleniu uczestnicy poznają i zrozumieją cele realizowane przez procesy planowania jakości wyrobu. Zaimplementowanie i skuteczne stosowanie najlepszych standardów dotyczących planowania jakości wyrobu i procesu pozwala osiągnąć organizacji wymierne korzyści zarówno finansowe np. skrócenie czasów realizacji, zwiększenie czasu produkcji wartości dodanej, zmniejszenie kosztów jakości na każdym etapie procesu, jak również korzyści organizacyjne, np. większą transparentność, jasność co do wymagań stron zainteresowanych.

Chcę uzyskać więcej informacji

  Imię (wymagane)

  E-mail (wymagane)

  Produkt

  Wiadomość

  Certyfikat ISQ