Trenerzy

Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym aspektem, który decyduje o wysokiej jakości, elastyczności i różnorodności usług świadczonych przez Support Q, jest doświadczona i kompetentna kadra, Z tego powodu tylko tacy specjaliści tworzą nasz zespół. Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami szkoleniowców i trenerów, którzy odpowiadają za prowadzenie i przygotowywanie kursów.

Support Q – doświadczona i kompetentna kadra trenerów

Stawiamy na doświadczonych fachowców, którzy posiadają kompetencje praktyczne i bogatą wiedzę na temat danego zagadnienia. Współpracujemy wyłącznie z cenionymi w swojej branży profesjonalistami. Ich umiejętności poparte dyplomami i przede wszystkim pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów oraz współpracowników to najlepszy dowód na to, że trenerzy Support Q doskonale znają się na rzeczy i wiedzą, jak prowadzić szkolenia, z których uczestnicy wychodzą z zadowoleniem i nowymi umiejętnościami.

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy przez wiele lat pracowali na kierowniczych stanowiskach i z autopsji znają się na zarządzaniu oraz audytowaniu. Posiadają kompleksową i rzetelną wiedzę, którą potrafią i lubią się dzielić w trakcie szkoleń. Trenerzy Supoort Q w kompetentny i profesjonalny sposób wykonują wszelkie inne zlecone usługi, jak np. audyty.

Kompetentna kadra trenerów i wysoka jakość usług

Nasi specjalności potrafią sprawnie dostosować organizowane szkolenia czy usługi nadzorcze do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki prowadzonej przez niego działalności. Umieją dobierać przebieg zarówno kursów, jak i audytów pod kątem wymagań danego biznesu. Dzięki temu możemy proponować elastyczne usługi na potrzeby głównie firm przemysłowych i produkcyjnych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z notkami na temat trenerów Support Q. Przybliżamy ich sylwetki zawodowe i w kilku słowach wspominamy o życiu prywatnym. Warto przekonać się, że fachowa kadra to nasza największa siła. Dzięki tym osobom jesteśmy w stanie organizować specjalistyczne szkolenia o szerokim zakresie.

Rafał Hołubowicz

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako trener. 10 letni staż w
Automotive na stanowiskach od inżyniera jakości po kierownika jakości/procesu,
odpowiedzialny z wdrożenia SZJ. Specjalista w zakresie systemów zarządzania jakością
ISO 9001:2015, a także IATF 16949:2016.
Trener, audytor, wdrożeniowiec, konsultant, egzaminator, wykładowca, praktyk

 

Paweł Bogacz

Ponad 22-letnie doświadczenie dydaktyczne jako pracownik naukowo-dydaktyczny na renomowanej uczelni wyższej AGH w Krakowie. Ponad 8 letnie doświadczenie  jako trener i audytor w jednostce certyfikującej TUV Nord Polska. Specjalista
w zakresie systemów zarządzania jakością ISO 9001:2015, IATF 16949:2016 oraz zagadnień w zakresie metrologii, zarządzania w organizacji,  autor 115 publikacji naukowych. Trener,  audytor, pracownik naukowo-dydaktyczny, konsultant, praktyk.

Joanna Kucharska-Cichoń

Ponad 12 letni staż w Automotive na stanowiskach m.in Inżyniera Jakości, Pełnomocnika ds.
Systemu Zarządzania Jakością oraz Pełnomocnika ds. Systemu Zarządzania Jakością
i Środowiskiem, Kierownik Lakierni. Prawie 6-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej
jako trener, audytor, konsultant. Specjalista w zakresie systemów zarządzania jakością ISO
9001 oraz ISO/TS 16949, IATF 16949:2016 oraz systemów zarządzania środowiskiem oraz
BHP, poparta wyższym wykształceniem, specjalistycznymi szkoleniami oraz praktycznym
doświadczeniem.
Trener, audytor, wdrożeniowiec, konsultant a przede wszystkim praktyk

 

Sebastian Piwnik

Ponad 15-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako inżynier jakości w zakresie
SPC, MSA oraz zarządzania laboratoriami. Od 2001 trener z zakresu  SPC, MSA i VDA5.

Trener, konsultant, wykładowca, praktyk.

HOBBY: muzyka rockowa, gra na gitarze basowej w zespole rockowym

Maciej Sobczak

Ponad 18 letnie doświadczenie w Automotive na stanowiskach m.in od Inżyniera Jakości, Kierownika Jakości, gdzie stanowiska kierownicze sprawuje od ponad 9 lat. Kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako trener, audytor, konsultant. Specjalista
w zakresie systemów zarządzania jakością IATF 16949:2016, poparta wyższym wykształceniem, specjalistycznymi szkoleniami oraz praktycznym doświadczeniem.

Trener, audytor, wdrożeniowiec, konsultant a przede wszystkim praktyk.

HOBBY: Muzyka, gra na klarnecie.

Mariusz Franek

16-letnia praktyka produkcyjna na stanowiskach od Operatora linii automatycznej, Kontrolera jakości-pomiarowca, metrologa – inżynieria jakości po stanowisko Kierownika Jakości i nadzorem nad laboratorium pomiarowym. 2,5 letnia praktyka trenerska z zagadnień metrologicznych w tym 1800 h szkoleniowych oraz 2000 przeszkolonych uczestników.

 Trener, audytor, wdrożeniowiec, konsultant, praktyk.

HOBBY: Hodowla psów rasowych.

Piotr Bąk

Ponad 14-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako inżynier jakości.
Od 2011 trener z zakresu  IMDS, APQP, PPAP, FMEA, SPC i innych narzędzi jakości.

Trener, konsultant, wykładowca, praktyk.

HOBBY: Sport, Piłka nożna. Gra w okręgowej, piłkarskiej lidze Biznesu w Legnicy.

Anna Rokicka

Doświadczony trener i pracownik, odpowiedzialny za Rozwój dostawców, Zarządzanie gwarancjami, FMEA, Audyty procesu i kompleksowe rozwiązywanie problemów.

Ponad 8 letnie doświadczenie w branży Automotive na stanowiskach
Warranty Team Coordinator, Supplier Quality Manager, Project Leader.

Trener, konsultant, praktyk, prelegent międzynarodowych konferencji dotyczących Zarządzania Gwarancjami.

HOBBY: Żywienie i dietetyka, malowanie artystyczne, aranżacja wnętrz

Mariusz Malicki

Specjalizuje się w komunikacji interpersonalnej, zarządzaniu zespołami ludzkimi, sprzedaży oraz jakości obsługi klienta. Przez kilkanaście lat zbierał doświadczenie w korporacjach i dużych przedsiębiorstwach. Przeszedł drogę od handlowca poprzez managera mniejszych i większych zespołów sprzedażowych po szefa działu handlowego dużej firmy finansowej. Od 2012 roku zajmuje się projektowaniem i prowadzeniem szkoleń. Od 2015 roku zawodowo pomaga firmom budować i rozwijać struktury sprzedaży. Zajmuje się też projektowaniem i wdrażaniem strategii pozyskiwania klientów oraz cyklów obsługi klienta.

Mariusz Malicki zdjęcie

Leszek Grolik

Doświadczenie w branży spawalniczej i jakościowej oraz inspekcyjnej. Pracował jako Spawalnik w firmach energetycznych i związanych z produkcja konstrukcji stalowych, zajmuję się wdrożeniami Systemów Zarządzania Jakością. Trener zajmujący się tematyką spawalniczą, jakościową jak i szkoleniami personelu badań nieniszczących wizualnych, penetracyjnych, magnetyczno-proszkowych. Audytor systemów związanych z zakładową kontrolą produkcji.

Praktyk spawalnik, inżynier jakości, trener, audytor, konsultant, wykładowca.

MAGDALENA GAWARECKA

Konsultant wdrażający systemy zarządzania ISO 9001; ISO 14001; ISO 45001; ISO 50001. Doświadczenie we wdrażaniu i doskonaleniu systemów zarządzania zarówno w firmach produkcyjnych jak i usługowych.

Auditor pracujący dla jednostek certyfikacyjnych, auditor wiodący ISO 9001; ISO 14001;
ISO 45001; ISO 50001.

Audytor energetyczny, współpracujący przy realizacji audytów energetycznych w przedsiębiorstwach.