OPIS :

Szkolenie, w którym prezentowane są zmiany w normie ISO 9001:2015. Szkolenie umożliwi przygotowanie organizacji do spełnienia nowych wymagań, poprzez nabycie niezbędnej wiedzy do wdrożenia zmian. Celem szkolenia jest przybliżenie i wyjaśnienie działań, które powinny zostać podjęte, aby dostosować działalność firmy do wymagań nowego wydania. Omówiona zostanie nowa struktura normy oraz interpretacja jej wymagań – w tym kontekstu organizacji, podejścia procesowego, zmiany terminologii oraz wymagań dotyczących dokumentacji. W ramach szkolenia zaprezentowane również zostaną podstawowe wytyczne dla certyfikacji.

ZAKRES :

 1. Wprowadzenie.
 2. Wytyczne dla nowelizacji normy.
 3. Nowe zasady zarządzania jakością.
 4. Zmiany w strukturze normy – wprowadzenie “High Level Structure”.
 5. Znaczenie podejścia procesowego.
 6. Zarządzanie ryzykiem jako podstawa działań strategicznych.
 7. Przykłady metod analizy ryzyka.
 8. Otoczenie organizacji – kontekst organizacji.
 9. Zmiany w odpowiedzialności najwyższego kierownictwa.
 10. Nowe wymagania i wyzwania dla dokumentacji.
 11. Wymagania dla certyfikacji.
 12. Podsumowanie.
CZAS TRWANIA :Szkolenie jednodniowe
UCZESTNICY :Brak wymagań. Grupa maksymalnie 15 uczestników.
INFORMACJE DODATKOWE :Wszystkie organizacje posiadające certyfikowane Systemy Zarządzania Jakością zgodnego z ISO 9001:2008 (lub PN-EN ISO 9001:2009) mają 3 lata na dostosowanie swojego systemu zarządzania do nowych wymagań ISO 9001:2015. Pod koniec 2018 roku wszystkie certyfikaty ISO 9001:2008 stracą ważność i nie będą uznawane
międzynarodowo.

Szkolenie z wymagania normy ISO 9001:2015

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach na temat wymagania normy ISO 9001:2015. Interdont Support Q to profesjonalna firma szkoleniowa o wieloletnim doświadczeniu w branży, która oferuje specjalistyczne kursy dla pracowników oraz kierownictwa przedsiębiorstwa. Programy edukacyjne opracowujemy na bazie aktualnych wytycznych dotyczących międzynarodowych standardów jakościowych. W trakcie zajęć uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która znajdzie szerokie zastosowanie w codziennej pracy. 

Szkolenie dotyczące aktualnych wymagań normy ISO 9001:2015 skierowane jest do przedstawicieli branży budowlanej, medycznej, motoryzacyjnej itp. Jego celem jest zapoznanie uczestników z systemami zarządzania jakością w sposób przejrzysty, a także utrwalenie zdobytej wiedzy. Dzięki uczestnictwu w kursie mogą Państwo wdrożyć innowacyjne rozwiązania w przedsiębiorstwie, co przyczyni się do jego rozwoju i pozwali nadążyć za dynamicznymi zmianami, które zaszły w SZJ w ciągu minionych lat. 

Znajomość wymagań normy ISO 9001:2015 umożliwi wdrożenie skutecznych i merytorycznych audytów wewnętrznych. Nowoczesny system kontroli jakości to narzędzie, które pozwala w porę wykryć wszelkie nieprawidłowości w procesach zachodzących w firmie, dlatego warto z niego korzystać. W Interdont Support Q zajmujemy się profesjonalnym audytowaniem, dzięki czemu opracowane przez nas kursy są doskonale dostosowane do realiów. 

Nasza firma szkoleniowa gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Oferujemy kurs wymagania normy ISO 9001:2015, którego cena zawsze jest bardzo atrakcyjna. Ostateczny koszt szkolenia uzależniony jest m.in. od liczby uczestników. Zachęcamy także do zapoznania się z kompletnym programem edukacyjnym Interdont Support Q. W katalogu dostępne są kursy dla kontrolerów jakości w zakresie np. badań wizualnych. Na stronie mogą Państwo zapoznać się z wykazem certyfikatów i uprawnień, jakie posiadamy, a także z referencjami dotychczasowych klientów.