Firmowe szkolenia jakościowe Śląsk

W dobie dynamicznych zmian dokształcanie pracowników i inwestowanie w personel jest niezbędne. Zespół Interdont Support Q przygotował szeroką gamę szkoleń firmowych na Śląsku z zakresu narzędzi jakościowych i systemów zarządzania jakością tak, aby dopasować się do Państwa oczekiwań, a korzyści płynące z nich mogły być wymierne.

Nasze niemal 30-letnie doświadczenie na rynku szkoleniowym oraz kadra wysoko wykwalifikowanych trenerów pozwala nam stwierdzić, iż jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu zarówno gruntowaną wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne pozwalające zaspokoić Państwa oczekiwania w zakresie firmowych szkoleń jakościowych, optymalizacji procesów, wsparciu przy procesach audytów, a także kompetencji osobistych.

Proponujemy Państwu szkolenia na Śląsku w formie otwartej, które obejmują najbardziej aktualne zagadnienia z systemów zarządzania jakością oraz szkolenia firmowe „szyte na miarę”, które z kolei zapewniają odpowiednie dopasowanie tematyki szkoleń w kontekście specyfiki danego przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

Szkolenia otwarte Śląsk – skuteczna metoda zdobycia nowych umiejętności

Organizowane na Śląsku firmowe szkolenia jakościowe w wersji otwartej to forma kursu, w której udział biorą przedstawiciele różnych przedsiębiorstw. Istotą tej metody treningowej jest zarówno przekazywanie wiedzy teoretycznej przez prowadzącego, jak i burza mózgów polegająca na wymianie między uczestnikami informacji i doświadczeń biznesowych. Poza zdobyciem unikalnych kompetencji i umiejętności praktycznych, warsztaty z zakresu zarządzania jakością w formule otwartej stwarzają doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów.

Jakiego rodzaju szkolenia firmowe organizujemy na Śląsku? Zakres naszych usług obejmuje m.in. systemy zarządzania jakością zgodnie ze standardami ISO/IATF, kursy doskonalące dla audytorów wewnętrznych, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wyrobów. Ponadto, proponujemy seminaria podnoszenia świadomości i kompetencji pracowników. Różnorodność tematyczna oraz atrakcyjna cena – to korzyści, jakie otrzymujesz. Sprawdź nasze możliwości!

Szkolenia zamknięte Śląsk – jakie korzyści?

Nasza oferta kursów obejmuje także “skrojone na miarę” szkolenia w firmie przygotowywane i dopasowane do konkretnego przedsiębiorstwa, systemu zarządzania jakością, który ma być wdrożony w organizacji, czy istniejącej sytuacji kryzysowej. Wśród najważniejszych zalet tej formy warsztatów jakościowych należy wskazać możliwość wyboru:

  • miejsca i terminu dogodnego dla pracowników,
  • rodzaju i wielkości grupy docelowej,
  • zakresu tematycznego,
  • problemu praktycznego, który ma być przedmiotem dyskusji.

Powyższe korzyści, jakie oferują zamknięte szkolenia firmowe z jakości produktów i procesów pozwalają na zapoznanie się z najnowszymi trendami dotyczącymi funkcjonowania systemów zarządzania w przedsiębiorstwie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Spółka Interdont Support Q to sprawdzony partner biznesowy i ekspert z zakresu szkoleń na Śląsku!

Zatwierdzenie wyrobu i procesu zgodnie z najnowszym wydaniem VDA 2 – wydanie 6, 04.2020
650 zł / za osobę

Interdont Support Q
Termin: 02 XII 2021

Wymagania IATF 16949:2016 / ONLINE /
1100 zł / za osobę

SupportQ Polska
Termin: 25 – 26 X 2021

SIX SIGMA Green Belt
Do ustalenia

SupportQ Polska
Termin: Ustalany indywidualnie

MSA – Analiza systemów pomiarowych (wg AIAG i VDA5) / ONLINE /
550 zł / za osobę

Termin: 28 V 2021

Badania nieniszczące wizualne VT 1+2 wraz z egzaminem
Do ustalenia

SupportQ Polska
Termin: Ustalany indywidualnie

Badania nieniszczące magnetyczno-proszkowe MT 1+2 wraz z egzaminem
Do ustalenia

SupportQ Polska
Termin: Ustalany indywidualnie

Nowe wymagania dla audytu wyrobu zgodnie z VDA 6.5 – wydanie 3, 03.2020 / ONLINE /
650 zł / za osobę

Interdont Support Q
Termin: 18 X 2021

Audytor wewnętrzny wg IATF 16949:2016 / ONLINE /
1100 zł / za osobę

Interdont SupportQ
Termin: 5 XI oraz 08 XI 2021

Audytor procesu zgodnie z podręcznikiem VDA 6.3 / ONLINE /
1650 zł / za osobę

SupportQ Polska
Termin: 7-8, 11 X 2021

Analiza FMEA według podręcznika VDA i AIAG z warsztatami
1100 zł / za osobę

SupportQ Polska
Termin: 24-25 XI 2021