Liczby mówią prawdę

0,0

wskaźnik PPM

zadowolonych partnerów

%

wracających klientów
Aktualności

REFERENCJE

Pragniemy podziękować firmie Interdont Support Q za profesjonalizm, zaanagażowanie oraz wysoką jakość świadczonych usług przy realizacji szkolenia zamkniętego dla naszej firmy. Polecamy usługi szkoleniowe firmy Interdont Support Q Sp. z o.o., które są realizowane zgodnie z potrzebami klienta.

Maciej Sobczak
Quality Manager

Trenerzy firmy Interdont Support Q cechują się dużą wiedzą, doświadczeniem, kultura osobistą i praktycznym podejściem do zagadnień. Szkolenia prowadzone są w sposób interesujący, rzetelny, bogaty merytorycznie, a jednocześnie oparty o doświadczenie i praktykę.

Ewa Sobiś
Kierownik Działu Jakości

Firma Support Q wykazała się usługami na najwyższym poziomie, poprzez natychmiastową reakcję, perfekcyjną selekcję detali i naprawę, opracowanie stosownej dokumentacji oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i jestem przekonany, że dalsza współpraca będzie jeszcze bardziej owocna.
Gorąco polecam usługi firmy Support Q do procesu selekcji oraz usługi szkoleniowe.

Krzysztof Wojciechowski
Winkeimann Sp. z o. o. ul. Jaworzyńska 305 -Zakład 2, 59-220 Legnica

Firma Interdont Support Q wspiera firmę Valmet Automotive w zakresie doradztwa jakościowego jak i prowadzenia szkoleń jakościowych dla pracowników m.in. z zakresu “Zarządzania projektem”.
W każdej chwili możemy liczyć na pełne, profesjonalne i w pełni kompetentne wsparcie ze strony Interdont Support Q.
Możemy z całą odpowiedzialnością polecić firmę Interdont Support Q i cieszymy się na kontynuację współpracy.

Valmet Automation Sp. z o.o
Dyrektor Zakładu Członek Zarządu

Rekomendujemy firmę SUPPORT Q jako dostawcę szkoleń z zakresu wiedzy merytorycznej dla branży automotive. Uczestnicy szkolenia byli zadowoleni z programu szkolenia, przygotowanych materiałów szkoleniowych i sposobu pracy Trenerów.

IMR Industries
Prezes Zarządu

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu oraz poziomu przygotowania szkoleń. Forma zdalna szkolenia nie stanowiła przeszkody w komunikacji pomiędzy trenerem i uczestnikami oraz spełniła nasze oczekiwania i potrzeby związane z zrealizowanymi szkoleniami. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm i doświadczenie trenera. Z przyjemnością rekomenduję firmę Interdont Support Q Sp. z o.o. jako profesjonalnego dostawcę usług rozwojowych w tym szkoleń online. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze wiele okazji do współpracy.

BMC Poland Sp. Z O.O.
ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem przygotowania i przeprowadzenia szkoleń. Program został przygotowany zgodnie z naszymi potrzebami i zrealizowany z dużą starannością. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm i doświadczenie trenera.
Z dużą przyjemnością rekomenduję firmę Interdont Support Q Sp. z o.o. jako profesjonalną firmę szkoleniową. Mam nadzieję, ze w przyszłości będziemy mieli jeszcze wiele okazji do współpracy.

Od momentu pierwszego kontaktu z przedstawicielem firmy do momentu wydania zaświadczeń uczestnictwa w szkoleniu współpraca przebiegała wzorowo i spełniła wszystkie wymagania wpisując się w procedury i standardy grupy Marelli. Dobór trenerów, rozwiązań i sposobów realizacji szkoleń w dobie pandemii przebiegły wzorowo, co potwierdziła wysoka satysfakcja uczestników. Mamy nadzieję na dalszą, równie dobrą, współpracę w przyszłości.

Marcin Walaszczyk
Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. GTS

Na podstawie doświadczeń wynikających ze współpracy z Firmą Interdont Support Q sp. z o.o., potwierdzam jej zaangażowanie w realizowany projekt oraz fachowość prowadzonych działań. W związku z powyższym, mogę polecić Firmę Interdont Support Q sp. z o.o. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.
Partnerzy