Agencja zatrudnienia – pośrednictwo pracy tymczasowej w Katowicach

 

Interdont Support Q

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, szybka reakcja oraz dostęp do pracowników, a także wykwalifikowany nadzór nad kadrą.
Dlaczego warto wynająć pracowników z Interdont Support Q?

  • Szeroki dostęp do pracowników na terenie całego kraju, gotowych do podjęcia pracy w ciągu 24h.
  • Różnorodne doświadczenie oraz kwalifikacje pracowników, pozwalają na odpowiednie dopasowanie kadry do potrzeb Klienta.
  • Nasza agencja pośrednictwa pracy tymczasowej zlokalizowana w Katowicach płaci za badania, dowozi do zakładu Klienta. My gwarantujemy zakwaterowanie, my zapewniamy wyposażenie pracownika!
  • Elastyczność zatrudnienia dopasowana do potrzeb firmy – Klient wskazuje ilu pracowników potrzebuje – my ich zapewniamy. Na bieżąco ustalamy potrzeby Klienta i delegujemy odpowiednie zasoby do firmy.
  • Możliwość szybkiej wymiany kadry, niespełniającej wymagań klienta.
  • My odpowiadamy za koszty pracownicze – Klient otrzymuje jedną fakturę zbiorczą za wykonane usługi.
  • Klient nie musi zwiększać ilości etatów, prowadzić rekrutacji, szkolić nowych pracowników.
  • Nasi pracownicy są gotowi również do podjęcia pracy poza granicami kraju.
  • Jeśli nasi pracownicy sprawdzą się u Klienta – stwarzamy możliwości do zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.
  • Pracownicy naszej agencji pośrednictwa w pracy tymczasowej są gotowi do wykonywania obowiązków w różnych działach, strefach w zależności od aktualnych potrzeb Klienta.

Czy agencja zatrudnienia jest dobrym pośrednikiem?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest jednoznaczna i brzmi: tak, agencja zatrudnienia i pośrednictwa pracy to dobre rozwiązanie dla pracodawcy poszukujących pracowników. Dzięki nam oszczędza on czas na rekrutacji – zamiast zajmować się jej organizacją, ceduje ten obowiązek na doświadczonych w tym zakresie fachowców z Interdont, mogąc zająć się innymi sprawami. Zapewniamy wsparcie przedsiębiorstwom z dowolnych sektorów – niezależnie od branży, w której działa Klient, kierujemy na stanowiska odpowiednio wykwalifikowanych i spełniających określone wymagania kandydatów.
Pozostajemy do dyspozycji bez względu na liczbę etatów. Z powodzeniem wspieramy zarówno małe i średnie, jak i największe firmy, którym zależy na profesjonalnym outsourcingu procesu rekrutacji. Nasza agencja pracy tymczasowej z siedzibą w Katowicach zajmuje się wszelkimi niezbędnymi w tym zakresie formalnościami. Doskonale wiemy, jakie procedury przeprowadzić i jaką dokumentację zorganizować, żeby zapewnić szybki, sprawny i zgodny z wymaganiami Klienta proces rekrutacji i zatrudnienia siły roboczej.
Dysponujemy licznymi kontaktami i wiemy, gdzie szukać najlepszych pracowników. Tym samym możemy zapewnić wysoką skuteczność i krótki czas rekrutacji. Wiemy, jak dobierać i poszukiwać kandydatów na dane stanowiska bez względu na ich specyfikę i zakres pełnionych obowiązków. Towarzyszymy przedsiębiorstwom zarówno na początkowym etapie rozwoju, gdy kompletują kadrę, jak i w bardziej zaawansowanych fazach działalności, np. z myślą o realizacji skomplikowanego projektu.
Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby i wymagania Klientów. Na podstawie wywiadów i analiz dobieramy kandydatów, którzy w największym stopniu spełniają ich oczekiwania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym Partnerom zależy na znalezieniu pracowników kompetentnych i posiadających ściśle określone umiejętności, dlatego tylko takie osoby rekrutujemy. Zachęcamy do współpracy przedsiębiorców poszukujących profesjonalnego i kompleksowego wsparcia ze strony agencji pośrednictwa zatrudnienia i pracy tymczasowej – możemy je zapewnić!

Certyfikaty/Uprawnienia