17 grudnia 2021
« Back to Glossary Index

Qualitäts Management Center im Verband der Automobilindustrie – Quality Management Center of Association of German Automobile Industry – Centrum Zarządzania Jakością w Stowarzyszeniu Niemieckiego Przemysłu Motoryzacyjnego. Jest to renomowana i uznana na całym świecie organizacja zajmująca się przygotowywaniem szkoleń jakościowych w branży automotive, a my zapewniamy wsparcie w ich realizacji. W przypadku kursów odbywających się na licencji VDA QMC istotne jest zachowanie zgodności z wyznaczonymi standardami m.in. pod względem jakości wspomnianych zajęć zwiększających kompetencje. Ich ukończenie wiąże się z otrzymaniem przez uczestników certyfikatu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Czego najczęściej dotyczą szkolenia VDA QMC?

Opisywana organizacja tworzy materiały szkoleniowe przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej. Oferta w tym wypadku obejmuje wiele zagadnień, które mogą być poruszone podczas profesjonalnych kursów VDA QMC organizowanych przez naszą firmę. Dotyczą one m.in. realizacji procesów produkcyjnych czy kontroli czystości technicznej. Dzięki przekazywanej przez prowadzących wiedzy przedsiębiorcy są w stanie poszerzyć swoje kompetencje również w zakresie zarządzania dostawami i zdolności systemów pomiarowych. Sprawia to, że szkolenia te stały się niezwykle istotne dla podmiotów działających w przemyśle motoryzacyjnym.

Oprócz tego dla branży automotive realizowane są specjalne audyty wewnętrzne. Wykonuje się je zarówno w samych zakładach produkcyjnych, które zajmują się wytwarzaniem kompletnych podzespołów, jak i w firmach odpowiedzialnych za przygotowanie wyłącznie poszczególnych ich elementów. Według norm określonych przez VDA QMC powinni działać też dostawcy. Również i oni podlegają wspomnianym audytom, które jesteśmy w stanie przeprowadzić w sposób profesjonalny i rzetelny.

Szkolenia VDA QMC – czemu warto postawić na naszą firmę?

Proponowane usługi przeznaczone są dla odbiorców krajowych, jak i międzynarodowych. Od 25 lat lat świadczymy je kompleksowo, dbając o zadowolenie klientów. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy elastyczni w zakresie szkoleń w realizacji szkoleń z zakresu VDA QMC oraz audytów. Zatrudnieni eksperci to specjaliści w swoich dziedzinach. Proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla firm, zwiększając ich zyski. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu!

« Wróć do listy