17 grudnia 2021
« Back to Glossary Index

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta miała charakter kompleksowy, dlatego też właścicielom małych, średnich oraz dużych firm proponujemy wyjątkowe szkolenia z zakresu zarządzania projektami, czyli MLA – Maturity Level Assurance (MLA) = Reifegradabsicherung (RGA). Z jakich konkretnie powodów warto skorzystać z prezentowanej propozycji? Po pierwsze, nasi pracownicy dostarczają uczestnikom kursów niezbędnych informacji dotyczących przede wszystkim metod działania przy wdrażaniu w firmach nowych rozwiązań – oczywiście zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Po drugie, dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przekazać wiedzę, która w dłuższej perspektywie pozwoli m.in. na aktywne uczestnictwo w procesach określania poziomu dojrzałości produktów od różnych dostawców. Po trzecie, umożliwiamy poznanie nie tylko odpowiednich narzędzi, ale także nowych technik i metod związanych z MLA.

Szkolenia tego typu to doskonała propozycja dla przedsiębiorców, których w pierwszej kolejności zależy na zdobyciu nowych umiejętności. Wyniesione z kursu informacje dają możliwość skutecznego wpływania zarówno na jakość produktów wykorzystywanych w firmie, jak i wydajność produkcyjną zakładu. Z tego powodu już teraz zachęcamy do zapisywania się na nie – zapraszamy do kontaktu!

Co obejmuje szkolenie MLA?

Proponowane przez nas profesjonalne szkolenia MLA zostały opracowane z troską o każdy detal, dlatego też uczestnikom możemy przekazać dokładnie taki zakres wiedzy, jaki jest potrzebny do tego, aby mogli rozwijać przedsiębiorstwa. Przedstawiamy i omawiamy poszczególne fazy dla nowych projektów i wdrożeń, opowiadamy o sposobach uruchomienia całego procesu, wykazujemy tzw. poziomy przedłożenia, a także przedstawiamy przegląd procedury zarządzania procesem PPA organizacji oraz zmianą u klienta.

Gwarantujemy najwyższą jakość i szeroki zakres świadczonych usług pod kątem szkoleń MLA. Wszystko po to, aby jak najlepiej wpisać się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz rezerwacji terminu organizacji kursu!

« Wróć do listy