14 marca 2022
« Back to Glossary Index

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta miała charakter tak kompleksowy, jak tylko to możliwe, dlatego też w zakresie świadczonych usług znajdują się także specjalistyczne szkolenia ASME. Ich zasadniczym celem jest nie tylko zdobycie umiejętności w zakresie prawidłowego formułowania wymagań dotyczących wymiarów i geometrii, ale także pozyskanie wiedzy ułatwiającej projektowanie, realizację i optymalizację procesu wytwarzania wyrobu. Rozwiązanie to kierowane jest zatem przede wszystkim do firm z sektora wytwórczego zajmujących się produkcją dóbr, których jednym z czynników definiujących jakość, jest nienaganna precyzja.

Szkolenie ASME należy do jednych z najbardziej rozbudowanych. W jego zakres wchodzą m.in. kwestie związane z rodzajem cech oraz sposobami ich tolerowania, zasadami montowalności, tolerancjami geometrycznymi czy też odchyleniami powierzchni. Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pojawienia się wątpliwości – do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne i zaproponują najkorzystniejszy dla Państwa termin.

Szkolenie ASME – dla kogo?

Ze względu na swoją specyfikę oraz poruszane podczas zajęć zagadnienia, szkolenie ASME przewidziane jest dla określonej grupy przedsiębiorców i pracowników. Z naszych usług zdecydowanie najczęściej korzystają technolodzy, konstruktorzy, specjaliści ds. pomiarów, kierownicy produkcji średniego szczebla, a także inżynierzy. Co bardzo istotne – poza realizowanym programem standardowym tematy zajęć mogą być również wzbogacone o treści, na których klientowi zależy najbardziej. Dzięki temu przeprowadzone szkolenie z pewnością przyniesie pożądane rezultaty!

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia ASME?

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem ze szkolenia ASME zapewniamy, że jest to rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele istotnych korzyści. Po pierwsze – szczegółowe wytyczne dotyczące m.in. wytwarzania kotłów i zbiorników ciśnieniowych, są powszechnie uznawane na całym świecie. Z tego właśnie powodu ich znajomość jest ważnym atutem w branży inżynieryjnej, który pozwala zagwarantować kontrahentom optymalną jakość wyrobów. Warto zatem podkreślić, że w trakcie zajęć kursanci poznają najważniejsze zasady bezpiecznej i efektywnej produkcji różnego rodzaju zbiorników. Co to oznacza z praktycznego punktu widzenia?

Odpowiednio usystematyzowana wiedza oraz przeprowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z rygorystycznymi wyznacznikami umożliwia szybszą certyfikację produktu, a co za tym idzie – niemal natychmiastowe wprowadzenie go na rynek. Nie mamy również wątpliwości, że odbycie szkolenia ASME jest dla młodych pracowników ogromną szansą na znaczące polepszenie swojej pozycji na rynku pracy. Swoje usługi kierujemy zatem nie tylko do właścicieli firm, ale także do osób, które poprzez rozwój własnych umiejętności, chcą zagwarantować sobie stabilną i świetnie płatną pracę.

Organizacja szkoleń ASME nie kryje przed nami żadnych tajemnic, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty!

« Wróć do listy